Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District

  • 40 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District Vienna розташовані у районі 03. Ландштрассе, на відстані 25 хвилин ходьби від таких культурних пам'яток, як Єврейський музей Відня. Апартаменти розташовані на відстані 4.5 км від залізничного вокзалу Західний та поблизу від автовокзалу Apostelgasse.

Гостям, які зупиняються в апартаментах, сподобаються фен і рушники у ванній кімнаті. Крім того, є окремий туалет і душ.

Доповніть своє перебування у цьому помешканні таким зручностями як електрочайник, холодильник і кухонне приладдя, що пропонуються у номерах.

Католицька церква Святого Петра розташований в межах 30 хвилин пішої прогулянки від апартаментів, а Музей Зигмунда Фрейда - на відстані 10 хвилин їзди машиною. За 25 хв можна дійти до центру Відня. Пратер також знаходиться на відстані 2.1 км від помешкання. Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District розташовані недалеко від станції метро Кардіналь-Нагль-плац.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District Відень
Spacious Cozy 1Br Apt Near To Danube River
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious Cozy 1Br Apt Near To Danube River

251 м від помешкання
USD 74 USD 67
за ніч
Rochus-Market City Apartment Is Calling - By 4Ty3 Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Rochus-Market City Apartment Is Calling - By 4Ty3 Apartments

8.1
Дуже Добре 55 відгуків
288 м від помешкання
USD 253 USD 228
за ніч
Central And Cosy
Ціна лише для моб. пристроїв

Central And Cosy

289 м від помешкання
USD 98 USD 88
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Віденський міжнародний аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Rennweg Train Station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У квартирі Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.
    • Квартира Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Західний розташований на відстані 4.5 км від квартири Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Віденський міжнародний аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Rennweg Train Station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Lovely 1Br Apt U3 Proximity & Danube Canal, 3Rd District Відень

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити